AK1550/5-3.5-GREEN
Číslo produktu DigiKey
5294-AK1550/5-3.5-GREEN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AK1550/5-3.5-GREEN
Popis
TERM BLOCK PLUG 5POS 3.50MM
Podrobný popis
5 Polohová svorkovnice Zástrčka, Samičí zásuvky 0,138" (3,50mm) 180° Pro volné zavěšení (inline)
Kategorie
Proud UL
8 A
Napětí - UL
300 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
5
Kodéry - průmysl
5
Točivý moment - šroub
0,25Nm (2,2lb-in)
Rozteč
0,138" (3,50mm)
Délka obnaženého vodiče
7mm
Výška izolace
0,437" (11,10mm)