AK1550/2-3.5-GREEN
Číslo produktu DigiKey
5294-AK1550/2-3.5-GREEN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AK1550/2-3.5-GREEN
Popis
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.50MM
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohová svorkovnice Zástrčka, Samičí zásuvky 0,138" (3,50mm) 180° Pro volné zavěšení (inline)
Kategorie
Proud UL
8 A
Výrobce
PTR Hartmann
Napětí - UL
300 V
Řada
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
16-28AWG
Balení
Krabice
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
0,14-1,5mm²
Stav součásti
Aktivní
Barva
Zelená
Typ
Zástrčka, Samičí zásuvky
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet pozic
2
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Kodéry - průmysl
2
Velikost šroubu
M2
Počet úrovní
1
Točivý moment - šroub
0,25Nm (2,2lb-in)
Rozteč
0,138" (3,50mm)
Délka obnaženého vodiče
7mm
Vstup kabelu do svorkovnice
180°
Materiál kontaktu
Bronzový
Provedení koncovky
Šroub - vzestupná klecová svorka
Materiál tělesa
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Výška izolace
0,437" (11,10mm)