RV6NAYSD104A
RV6NAYSD104A
RV6NAYSD104A
Číslo produktu DigiKey
RV6N104C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RV6NAYSD104A
Popis
POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 0,5W, 1/2W Pájecí očko
Kategorie
Počet skupin
1
Výrobce
Precision Electronics Corporation
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Řada
Rotace
295°
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Uhlík
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Odpor (ohmy)
100k
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Tolerance
±10%
Délka aktuátoru
0,875" (22,23mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Průměr aktuátoru
0,125" (3,18mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,510" prům. (12,95mm)