RV4NAYSD353A
RV4NAYSD353A
RV4NAYSD353A
Číslo produktu DigiKey
RV4N353C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RV4NAYSD353A
Popis
POT 35K OHM 2W CARBON LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
35k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 2W Pájecí očko
Odpor (ohmy)
35k
Tolerance
±10%
Délka aktuátoru
0,875" (22,23mm)
Výkon (W)
2W
Průměr aktuátoru
0,249" (6,32mm)
Rozměry tělesa
Kulatý - 1,120" prům. (28,45mm)