RV4NAYSD101A
RV4NAYSD101A
RV4NAYSD101A
Číslo produktu DigiKey
RV4N101C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RV4NAYSD101A
Popis
POT 100 OHM 2W CARBON LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1 Kierros Uhlík 2W Pájecí očko
Kategorie
Počet skupin
1
Výrobce
Precision Electronics Corporation
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Řada
Rotace
314°
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Uhlík
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Odpor (ohmy)
100
Typ aktuátoru
Drážkovaný
Tolerance
±10%
Délka aktuátoru
0,875" (22,23mm)
Výkon (W)
2W
Průměr aktuátoru
0,249" (6,32mm)
Vestavěný spínač
Žádný
Závit pouzdra
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Kulatý - 1,120" prům. (28,45mm)