800-V3-016-6B-002101
Číslo produktu DigiKey
800-V3-016-6B-002101-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
800-V3-016-6B-002101
Popis
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 16 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
800-V3-016-6B-002101 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,141" (3,60mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,110" (2,79mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,378" (9,60mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,272" (6,91mm)
Stav součásti
Aktivní
Tvar kontaktu
Kruhový
Typ konektoru
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
29,5µin (0,75µm)
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Bronzový
Počet řad
1
Materiál izolace
Polycyklohexylendimethylentereftalát (PCT), Polyester, Vyplněný sklem
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Neopláštěný
Barva izolace
Černá
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
3A
Koncovka
Zalisovaný, Pájecí materiály
Jmenovité napětí
150VDC