Obrázek pro PRXS600HF17I3C2 není k dispozici
PRXS600HF17I3C2
Číslo produktu DigiKey
835-PRXS600HF17I3C2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRXS600HF17I3C2
Popis
SIC MODULE HALF-BRIDGE
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1700V (1,7kV) 600A (Tj) 3750W (Tc) Montáž na šasi
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
5,2mOhm při 600A, 15V
Výrobce
Powerex Inc.
Vgs(th) (max) při Id
2,7V při 240mA
Balení
Hromadné balení
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1536nC při 15V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
45700pF při 1000V
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Výkon - max
3750W (Tc)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700V (1,7kV)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
600A (Tj)