OFM1005128
Číslo produktu DigiKey
3180-OFM1005128-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OFM1005128
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
90%
Provozní teplota
0°C ~ 50°C (s poklesem výkonu)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,02" D x 2,01" Š x 1,26" V (102,0mm x 51,0mm x 32,0mm)
Napětí - výstup 1
24V
Proud - výstup 1
4.2 A