OFM1005127
Číslo produktu DigiKey
3180-OFM1005127-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OFM1005127
Popis
AC/DC CONVERTER 18V 100W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 18V 90 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
4 kV
Účinnost
90%
Provozní teplota
0°C ~ 50°C (s poklesem výkonu)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,01" D x 4,02" Š x 1,26" V (51,0mm x 102,0mm x 32,0mm)
Napětí - výstup 1
18V
Proud - výstup 1
5.5 A