OFM1005125
Číslo produktu DigiKey
3180-OFM1005125-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OFM1005125
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Krabice
Účinnost
90%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 50°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,01" D x 4,02" Š x 1,26" V (51,0mm x 102,0mm x 32,0mm)
Napětí - výstup 1
12V
Schvalovací agentura
CE, UL
Proud - výstup 1
8.3 A