42M100B1B
Číslo produktu DigiKey
403-1012-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
42M100B1B
Popis
STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bipolární Krokový motor Permanentní magnet Velikost rámečku 100.0 Krok 400 mA 5VDC
Kategorie
Přídržný točivý moment (oz-in / mNm)
7 / 49,4
Mfr
Velikost / rozměry
Kulatý - 1,650" prům. (42,00mm)
Řada
Průměr - hřídel
0,118" (3,00mm)
Balení
Hromadné balení
Délka - hřídel a ložisko
0,450" (11,43mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč montážních otvorů
1,950" (49,48mm)
Typ
Permanentní magnet
Provedení koncovky
Vodiče
Typ cívky
Bipolární
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Jmenovité napětí
5VDC
Odpor cívky
12.5 Ohms
Jmenovitý proud (A)
400 mA
Vlastnosti
Kruhová hřídel
Počet kroků na otáčku
100.0
Setrvačnost rotoru
11,8gcm²
Úhel kroku
3,6°
Hmotnost
0,193lb (87,54g)
Přesnost
±11%