42M048C2B-R21
Číslo produktu DigiKey
403-1028-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
42M048C2B-R21
Popis
STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bipolární Krokový motor Převodový motor s permanentním magnetem Velikost rámečku 480.0 Krok 550 mA 12VDC
Kategorie
Velikost / rozměry
Kulatý - 1,650" prům. (42,00mm)
Mfr
Průměr - hřídel
0,093" (2,36mm)
Řada
Délka - hřídel a ložisko
0,469" (11,92mm)
Balení
Hromadné balení
Rozteč montážních otvorů
1,880" (47,63mm)
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Vodiče
Typ
Převodový motor s permanentním magnetem
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Typ cívky
Bipolární
Odpor cívky
9.1 Ohms
Jmenovité napětí
12VDC
Vlastnosti
Kruhová hřídel
Jmenovitý proud (A)
550 mA