42L048D1U
Číslo produktu DigiKey
403-1024-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
42L048D1U
Popis
STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 5V
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Unipolární Krokový motor Permanentní magnet Velikost rámečku 48.0 Krok 960 mA 5VDC
Kategorie
Přídržný točivý moment (oz-in / mNm)
15,1 / 106
Mfr
Velikost / rozměry
Kulatý - 1,650" prům. (42,00mm)
Řada
Průměr - hřídel
0,118" (3,00mm)
Balení
Hromadné balení
Délka - hřídel a ložisko
0,450" (11,43mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč montážních otvorů
1,950" (49,48mm)
Typ
Permanentní magnet
Provedení koncovky
Vodiče
Typ cívky
Unipolární
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Jmenovité napětí
5VDC
Odpor cívky
5.2 Ohms
Jmenovitý proud (A)
960 mA
Vlastnosti
Kruhová hřídel
Počet kroků na otáčku
48.0
Setrvačnost rotoru
19,5gcm²
Úhel kroku
7,5°
Hmotnost
0,257lb (116,4g)
Přesnost
±15%