EM6303-72#
Číslo produktu DigiKey
EM6303-72#-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EM6303-72#
Popis
TEST LEAD BANANA TO KELVIN 72"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
72,0" (1828,80mm) Banánková zástrčka, Dvojitý, Stohovatelný až Měřicí sonda Kelvin DMM měřicí přívody 33VAC, 70VDC
Kategorie
2. konektor
Měřicí sonda Kelvin
Výrobce
Pomona Electronics
Délka kabelu
72,0" (1828,80mm)
Řada
Typ
DMM měřicí přívody
Balení
Hromadné balení
Obsah
2 přívodů, Černá, Černé a červené zástrčky, Šedé sondy
Stav součásti
Zastaralé
Materiál - izolace
Polyvinylchlorid (PVC)
Metoda skládání
Vícevrstvý, Čelní a vertikální
Velikost vodiče
RG-174/U
Konfigurace
Banánek na Kelvin
Jmenovité napětí
33VAC, 70VDC
1. konektor
Banánková zástrčka, Dvojitý, Stohovatelný
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Zastaralý
Tento produkt se již nevyrábí.
Alternativní délka
TEST LEAD BANANA TO KELVIN 48"