EM2BA-120#
Číslo produktu DigiKey
EM2BA-120#-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EM2BA-120#
Popis
TEST LEAD BANANA TO BANANA 120"
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120,0" (3048,00mm) Banánková zástrčka, Dvojitý, Stohovatelný až Banánková zástrčka, Dvojitý, Stohovatelný Propojovací kabel 300VAC
Kategorie
2. konektor
Banánková zástrčka, Dvojitý, Stohovatelný
Výrobce
Pomona Electronics
Délka kabelu
120,0" (3048,00mm)
Řada
Typ
Propojovací kabel
Balení
Hromadné balení
Obsah
1 kabel, Šedá
Stav součásti
Aktivní
Materiál - izolace
Polyvinylchlorid (PVC)
Metoda skládání
Vícevrstvý, Čelní a vertikální (oba konektory)
Velikost vodiče
18AWG
Konfigurace
Banánek na banánek
Jmenovité napětí
300VAC
1. konektor
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
K dispozici pro objednání
Zkontrolovat dodací lhůtu
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Alternativní délka
TEST LEAD BANANA TO BANANA 18"
Skladem: 372
TEST LEAD BANANA TO BANANA 24"
Skladem: 10
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Skladem: 24
TEST LEAD BANANA TO BANANA 48"
Skladem: 53
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"