2249-C-144
Číslo produktu DigiKey
501-1389-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2249-C-144
Popis
COAX CBL BNC TO BNC 12'
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Sestava koaxiálního kabelu BNC na BNC RG-58C 144,0" (3,7m) 12,0'
Kategorie
Typ montáže 2. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Výrobce
Pomona Electronics
Délka
144,0" (3,7m) 12,0'
Balení
Hromadné balení
Typ kabelu
RG-58C
Stav součásti
Aktivní
Impedance kabelu
50 Ohms
Provedení
BNC na BNC
Celková impedance
50 Ohms
1. konektor
Zástrčka BNC
Kmitočet - max
4 GHz
Pohlaví 1. kontaktu
Samec
Barva
Černá
Typ montáže 1. konektoru
Pro volné zavěšení (inline)
Vlastnosti
Stíněný
2. konektor
Zástrčka BNC
Základní číslo produktu
Pohlaví 2. kontaktu
Samec
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 302
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Hromadné balení
Množství Jednotková cena Celk. cena
Alternativní délka
COAX CBL BNC TO BNC 12"
Skladem: 732
COAX CBL BNC TO BNC 10'
Skladem: 344
COAX CBL BNC TO BNC 15'
Skladem: 108
COAX CBL BNC TO BNC 24"