PSC15R-060-R
Číslo produktu DigiKey
993-PSC15R-060-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSC15R-060-R
Popis
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5,9V 15 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
100mW (max.)
Výrobce
Phihong USA
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Vícenožový (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
Vícenožový
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,82" D x 1,77" Š x 1,30" V (71,7mm x 45,0mm x 33,0mm)
Napětí - výstup
5,9V
Schvalovací agentura
CB, CE, cULus
Proud - výstup (max)
2,5A
Hmotnost
0,333lb (151,05g)
Výkon (W)
15 W