PSAA30R-120-R-CR1
Číslo produktu DigiKey
993-1383-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSAA30R-120-R-CR1
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 30 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Polarizace
Kladný střed
Výrobce
Phihong USA
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
Úroveň VI
Balení
Krabice
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka R/A, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Délka kabelu
59" (1,50m)
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Vstupní konektor
Vícenožový
Typ vstupu
Vícenožový (prodává se samostatně)
Velikost / rozměry
3,26" D x 2,17" Š x 1,54" V (82,7mm x 55,0mm x 39,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
AS/NZS, cULus, IEC
Napětí - výstup
12V
Standardní číslo
60950-1; 62368-1
Proud - výstup (max)
2,5A
Hmotnost
0,331lb (150,14g)
Výkon (W)
30 W
Základní číslo produktu
Příkon naprázdno
300mW (max.)