PSA10F-050-R
Číslo produktu DigiKey
993-1292-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSA10F-050-R
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5V 10 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Pevný nůž Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Výrobce
Phihong USA
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 1
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Stav součásti
Aktivní
Výstupní konektor
USB Micro
Určeno pro oblast
Severní Amerika
Vstupní konektor
NEMA 1-15P
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Velikost / rozměry
2,36" D x 1,85" Š x 0,59" V (60,0mm x 47,0mm x 15,0mm)
Typ vstupu
Pevný nůž
Schvalovací agentura
AS/NZS, cULus, IEC, PSE
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC