PPL36W-050
Číslo produktu DigiKey
993-1449-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PPL36W-050
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 25W
Podrobný popis
5V 25 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Výrobce
Phihong USA
Polarizace
Kladný střed
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
39,4" (1,00m)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,90" D x 1,97" Š x 1,30" V (99,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Napětí - výstup
5V
Proud - výstup (max)
5A
Standardní číslo
Výkon (W)
25 W