PPL300U-120
Číslo produktu DigiKey
993-1479-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PPL300U-120
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 288W
Podrobný popis
12V 288 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Výkon (W)
288 W
Příkon naprázdno
500mW (max.)
Účinnost
Úroveň VI
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Výstupní konektor
Obdélníkový, 6 pozice
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
39,4" (1,00m)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
10,00" D x 4,57" Š x 1,85" V (254,0mm x 116,0mm x 47,0mm)
Napětí - výstup
12V
Proud - výstup (max)
24A