PPL24W-480
Číslo produktu DigiKey
993-1442-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PPL24W-480
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 24W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48V 24 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
75mW (max.)
Výrobce
Phihong USA
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Napětí - vstup
100 ~ 240VAC
Velikost / rozměry
3,48" D x 1,97" Š x 1,34" V (88,5mm x 50,0mm x 34,0mm)
Napětí - výstup
48V
Schvalovací agentura
cULus, IEC
Proud - výstup (max)
500mA
Standardní číslo
Výkon (W)
24 W