PPL200U-120
Číslo produktu DigiKey
993-1473-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PPL200U-120
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 192W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 192 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Výkon (W)
192 W
Výrobce
Phihong USA
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
47,2" (1,20m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
7,21" D x 3,19" Š x 1,67" V (183,2mm x 81,0mm x 42,3mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
cULus, IEC
Proud - výstup (max)
16A