POE90U-1BT-2-R
Číslo produktu DigiKey
993-POE90U-1BT-2-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
POE90U-1BT-2-R
Popis
POE INJECTOR 56V 90W DESKTOP
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
56V Power over Ethernet (PoE) 1 Port Vstřikovací tryska střední délky Datová rychlost
Kategorie
Shoda s normami
IEEE802.3bt
Výrobce
Phihong USA
Vlastnosti
OCP, OVP, SCP
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 40°C
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Plocha
Typ
Vstřikovací tryska střední délky
Velikost / rozměry
6,54" D x 3,15" Š x 1,72" V (166,0mm x 80,0mm x 43,6mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
AS/NZS, CCC, cULus, IEC, PSE
Počet portů
1
Standardní číslo
GB17625.1-2012; GB4943.1-2011; GB/T9254-2008; 55022; 60950-1
Napětí - výstup
56V
Vstupní konektor
IEC 320-C14 (napájení), RJ45 (data)
Proud - výstup
1.6 A
Výstupní konektor
RJ45 (datový, napájecí)
Výkon (W) - na port
90W