AA20R-120A-R není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Phihong USA
Skladem : 2 058
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Phihong USA
Skladem : 26
Katalogový list
Skladem : 16
12V 20 W AC/DC externí Montáž na stěnu (třída II) Adaptér Vícenožový (prodává se samostatně) Vstup
AA20R-120A-R
Číslo produktu DigiKey
993-AA20R-120A-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AA20R-120A-R
Popis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 20W
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Příkon naprázdno
63mW (max.)
Výrobce
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Hromadné balení
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,1mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Tvar
Montáž na stěnu (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Vícenožový (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,85" D x 2,00" Š x 1,31" V (72,5mm x 50,8mm x 33,3mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
CE, cULus, RCM
Proud - výstup (max)
1,67A
Standardní číslo
Výkon (W)
20 W