AA120U-240B-R
Číslo produktu DigiKey
993-AA120U-240B-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AA120U-240B-R
Popis
120W C14 POWER DESKTOP ADAPTER
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
24V 120 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
74mW
Výrobce
Phihong USA
Polarizace
Kladný střed
Balení
Hromadné balení
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
Úroveň VI, CoC vrstva 2
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Provozní teplota
0°C ~ 40°C
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka R/A, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 10,0mm
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - výstup
24V
Velikost / rozměry
5,90" D x 2,56" Š x 1,38" V (150,0mm x 65,0mm x 35,0mm)
Proud - výstup (max)
5A
Schvalovací agentura
CE, cULus, UKCA
Výkon (W)
120 W