E2437JS081
Číslo produktu DigiKey
1452-E2437JS081-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E2437JS081
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Černá, Červená, Bílá TFT - displej s elektronickým papírem (EPD) 4,37" (111,00mm) 480 x 176
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,37" (111,00mm)
Výrobce
Pervasive Displays
Sledovací plocha
104,16mm Š x 38,19mm V