E2266JS0C1
Číslo produktu DigiKey
1452-E2266JS0C1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E2266JS0C1
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Černá, Červená, Bílá TFT - displej s elektronickým papírem (EPD) 2,66" (67,56mm) 296 x 152
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
2,66" (67,56mm)
Sledovací plocha
60,09mm Š x 30,70mm V