E2266HS092
Číslo produktu DigiKey
E2266HS092-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E2266HS092
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK WHITE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Černá, Bílá TFT - displej s elektronickým papírem (EPD) SPI 2,66" (67,56mm) 296 x 152
Kategorie
Sledovací plocha
60,09mm Š x 30,70mm V
Výrobce
Pervasive Displays
Počet obrazových bodů
296 x 152
Balení
Nosič
Rozhraní
SPI
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Barva grafiky
Černá, Bílá
Typ displeje
TFT - displej s elektronickým papírem (EPD)
Rozteč bodů
0,20mm Š x 0,20mm V
Úhlopříčka obrazovky
2,66" (67,56mm)