E2266CS0C1
Číslo produktu DigiKey
1452-E2266CS0C1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E2266CS0C1
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK WHITE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Černá, Bílá TFT - displej s elektronickým papírem (EPD) 2,66" (67,56mm) 296 x 152
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
2,66" (67,56mm)
Výrobce
Pervasive Displays
Sledovací plocha
60,09mm Š x 30,70mm V