E2213FS091
Číslo produktu DigiKey
E2213FS091-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E2213FS091
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Reflexní Černá, Červená, Bílá TFT - displej s elektronickým papírem (EPD) SPI 2,13" (54,10mm) 212 x 104
Kategorie
Sledovací plocha
48,55mm Š x 23,72mm V
Výrobce
Pervasive Displays
Podsvětlení
Bez podsvětlení
Balení
Nosič
Počet obrazových bodů
212 x 104
Stav součásti
Zastaralé
Rozhraní
SPI
Typ displeje
TFT - displej s elektronickým papírem (EPD)
Barva grafiky
Černá, Červená, Bílá
Režim zobrazení
Reflexní
Rozteč bodů
0,23mm Š x 0,23mm V
Úhlopříčka obrazovky
2,13" (54,10mm)