E2213CS091
Číslo produktu DigiKey
E2213CS091-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
E2213CS091
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.13"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Reflexní Černá TFT - displej s elektronickým papírem (EPD) SPI 2,13" (54,10mm) 212 x 104
Kategorie
Podsvětlení
Bez podsvětlení
Výrobce
Pervasive Displays
Počet obrazových bodů
212 x 104
Balení
Krabice
Rozhraní
SPI
Stav součásti
Zastaralé
Barva grafiky
Černá
Typ displeje
TFT - displej s elektronickým papírem (EPD)
Barva pozadí
Bílá
Režim zobrazení
Reflexní
Rozteč bodů
0,23mm Š x 0,23mm V
Úhlopříčka obrazovky
2,13" (54,10mm)
Základní číslo produktu
Sledovací plocha
48,55mm Š x 23,71mm V