PRN.000.025-0010
Číslo produktu DigiKey
4512-PRN.000.025-0010-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRN.000.025-0010
Popis
SBC 1.0GHZ 1 CORE 1GB RAM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Jednodeskový počítač 1GHz 1 Jádro 1GB RAM TI AM3352 ARM Cortex-A8, ARMv7
Kategorie
Velikost / rozměry
5,197" x 3,386" (132,00mm x 86,00mm)
Výrobce
Perinet
Kapacita RAM/instalovaná kapacita
1GB
Řada
Úložné rozhraní
eMMC, SD
Balení
Krabice
Ethernet
100 Mbps
Stav součásti
Aktivní
USB
USB 2.0 (1)
Jádrový procesor
TI AM3352 ARM Cortex-A8, ARMv7
Digitální I/O linky
10
Rychlost
1GHz
Časovač sledovacích požadavků
Ne
Počet jader
1
Provozní teplota
-25°C ~ 75°C (TA)
Výkon (W)
15W