Obrázek pro SLCT30-1200-R není k dispozici
SLCT30-1200-R
Číslo produktu DigiKey
2046-SLCT30-1200-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SLCT30-1200-R
Popis
PHOTOELECTRIC SAFETY
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Světelný závěs 30mm Ruka/rameno
Kategorie
Ochranná výška
1200mm
Výrobce
Pepperl+Fuchs, Inc.
Provozní rozsah
0,2m ~ 8,0m
Balení
Krabice
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-35°C ~ 60°C
Ochrana
Ruka/rameno
Napájecí napětí
24VDC
Schopnost detekce
30mm