IPC03-50P
Číslo produktu DigiKey
2046-IPC03-50P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPC03-50P
Popis
RFID TAG R/W 125KHZ COIN
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RFID štítek Čtení/zápis Paměť 125kHz Knoflíkový
Kategorie
Kmitočet
125kHz
Výrobce
Pepperl+Fuchs, Inc.
Typ paměti
Čtení/zápis
Balení
Krabice
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,197" D x 1,969" H (5,00mm x 50,00mm)