Obrázek pro GL10-RT/30/40A/98A není k dispozici
GL10-RT/30/40A/98A
Číslo produktu DigiKey
2046-GL10-RT/30/40A/98A-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GL10-RT/30/40A/98A
Popis
PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Optický Optický snímač 0,394" (10mm) Tma – zapnuto / Světlo – zapnuto
Kategorie
Doba odezvy
160µs
Výrobce
Pepperl+Fuchs, Inc.
Výstupní konfigurace
Tma – zapnuto / Světlo – zapnuto
Balení
Krabice
Zdroj světla
Červená LED
Stav součásti
Aktivní
Metoda zapojení
Konektor, M8
Snímací metoda
Optický
Ochrana proti vniknutí
IP67
Detekční vzdálenost
0,394" (10mm)
Způsob nastavení
Pevný
Napájecí napětí
10V ~ 30V
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C