BC25SC06-04 bottom
BC25SC06-04
Číslo produktu DigiKey
BC25SC06-04-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BC25SC06-04
Popis
SPEAKR 3.37OHM 25W TOP PT 92.4DB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.37 Ohms Tweeter Reproduktor 25 W 1.3 kHz ~ 20 kHz Horní část Kulatý
Kategorie
Účinnost - testovací
1W/1M
Výrobce
Peerless by Tymphany
Účinnost - typ
Citlivost na poloviční prostor
Řada
Jmenovitý výkon
25 W
Balení
Hromadné balení
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Zastaralé
Tvar
Kulatý
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Hadřík
Typ
Tweeter
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
1.3 kHz ~ 20 kHz
Koncovka
Pájecí očka
Samorezonanční kmitočet
1394,91Hz
Velikost / rozměry
2,756" prům. (70,00mm)
Impedance
3.37 Ohms
Výška při usazení (max)
1,358" (34,50mm)