RB751S40-AU_R1_000A1
Číslo produktu DigiKey
3757-RB751S40-AU_R1_000A1TR-ND - Páska a cívka (TR)
3757-RB751S40-AU_R1_000A1CT-ND - Řezaná páska (CT)
3757-RB751S40-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB751S40-AU_R1_000A1
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 300MA SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 40 V 300mA Montáž na povrch SOD-523
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 40 V
Mfr
Kapacita při Vr, F
2pF při 0V, 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Způsob montáže
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
300mA
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-523
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
370 mV @ 1 mA
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 125°C
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)