BZX84B24-AU_R1_000A1
Číslo produktu DigiKey
3757-BZX84B24-AU_R1_000A1TR-ND - Páska a cívka (TR)
3757-BZX84B24-AU_R1_000A1CT-ND - Řezaná páska (CT)
3757-BZX84B24-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84B24-AU_R1_000A1
Popis
DIODE ZENER 24V 410MW SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 24 V 410 mW ±2% Montáž na povrch SOT-23
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 16.8 V
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Tolerance
±2%
Pouzdro
Výkon - max
410 mW
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23
Impedance (max) (Zzt)
70 Ohms