BZT52-C20-AU_R1_000A1
Číslo produktu DigiKey
3757-BZT52-C20-AU_R1_000A1TR-ND - Páska a cívka (TR)
3757-BZT52-C20-AU_R1_000A1CT-ND - Řezaná páska (CT)
3757-BZT52-C20-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZT52-C20-AU_R1_000A1
Popis
DIODE ZENER 20V 410MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 20 V 410 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 15 V
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Tolerance
±5%
Pouzdro
Výkon - max
410 mW
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123
Impedance (max) (Zzt)
50 Ohms