UPS00100DC
Číslo produktu DigiKey
298-13077-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UPS00100DC
Popis
UNINTERRUPTIBLE POWER SUPPLY
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nepřerušitelný zdroj napájení (UPS) Univerzální, Průmyslové řídicí jednotky 100W 24V
Kategorie
Jmenovitý výkon
100W
Výrobce
Panduit Corp
Chráněná mediální vedení
RJ45
Balení
Hromadné balení
Napětí - výstup
24V
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
6,900" D x 3,100" Š (175,26mm x 78,74mm)
Aplikace
Univerzální, Průmyslové řídicí jednotky
Výška
5,457" (138,60mm)