S200X225YAJ
Číslo produktu DigiKey
298-10092-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S200X225YAJ
Popis
LABEL SELF LAMINATING WHT 16/SHT
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bílá Samolaminovací Štítek 2,00" x 2,25" (50,8mm x 57,2mm)
Kategorie
Barva
Bílá
Výrobce
Panduit Corp
Materiál
Polyester
Balení
Krabice
Pro použití s/související produkty
Laserové a inkoustové tiskárny
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-54°C ~ 107°C
Typ štítku
Samolaminovací
Základní číslo produktu
Velikost štítku
2,00" x 2,25" (50,8mm x 57,2mm)