PLT4.5S-C0
Číslo produktu DigiKey
298-13947-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLT4.5S-C0
Popis
CBL TIE LOCKING BLK 50LB 1.292'
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní, Blokování Černá 4,50" (114,30mm) 0,190" (4,83mm) 50lbs (22,68kg)
Kategorie
Délka - skutečná
1,292' (393,71mm)
Výrobce
Panduit Corp
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Pevnost v tahu
50lbs (22,68kg)
Balení
Hromadné balení
Vlastnosti
Odolný proti povětrnosti
Stav součásti
Aktivní
Materiál
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Typ stahovací pásky pro vodič / kabel
Standardní, Blokování
Barva
Černá
Délka - přibližná
15,5"
Skladovatelnost
48 měsíců
Průměr svazku
4,50" (114,30mm)
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Šírka
0,190" (4,83mm)