H100X084H2T
Číslo produktu DigiKey
298-21501-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
H100X084H2T
Popis
LABEL HEAT SHRINKABL 1X0.84" YLW
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Žlutá Smrštitelný teplem Štítek 1,00" x 0,84" (25,4mm x 21,3mm)
Kategorie
Materiál
Polyolefin
Výrobce
Panduit Corp
Pro použití s/související produkty
Teplosměnná tiskárna
Balení
Hromadné balení
Skladovatelnost
48 měsíců
Stav součásti
Aktivní
Začátek skladovatelnosti
Datum výroby
Typ štítku
Smrštitelný teplem
Provozní teplota
-55°C ~ 135°C
Velikost štítku
1,00" x 0,84" (25,4mm x 21,3mm)