FSD81-12-C
Číslo produktu DigiKey
298-10042-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FSD81-12-C
Popis
CONN FERRULE DIN 12AWG GRAY
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Šedá Konektor kabelové ferule DIN 12AWG (4,00mm²) Jednoduchý kabel
Kategorie
Provedení
DIN
Výrobce
Panduit Corp
Rozměry
12AWG (4,00mm²)
Řada
Délka - celková
20,00mm
Balení
Hromadné balení
Délka - vývod
12,00mm