DPF10-250FIB-D
Číslo produktu DigiKey
298-11506-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DPF10-250FIB-D
Popis
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0,250" (6,35mm) Rychlé spojení Samice 10-12AWG Krimpovací Konektor Plně izolovaný
Kategorie
Koncovka
Krimpovací
Výrobce
Panduit Corp
Velikost vodiče
10-12AWG
Řada
Izolace
Plně izolovaný
Balení
Hromadné balení
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Dotekový šev
Typ svorky
Standardní
Barva
Žlutá
Pohlaví
Samice
Materiál kontaktu
Mosaz
Šířka kontaktu
0,250" (6,35mm)
Povrch kontaktu
Cín
Tloušťka kontaktu
0,032" (0,81mm)
Průměr izolace
0,140" ~ 0,220" (3,56mm ~ 5,59mm)
Délka - celková
0,960" (24,38mm)