CLT35F-C20
Číslo produktu DigiKey
298-10401-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CLT35F-C20
Popis
SLIT WRAP 0.35" X 100' BLACK
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Slit Wrap 0,504" (12,80mm) X 100' (30,48m) Černá
Kategorie
Materiál
Polyethylen (PE)
Výrobce
Panduit Corp
Barva
Černá
Řada
Délka
100' (30,48m)
Balení
Hromadné balení
Tloušťka stěny
0,006" ~ 0,025" (0,15mm ~ 0,64mm)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 50°C
Typ
Slit Wrap
Ochrana proti oděru
Otěruvzdorný
Typové vlastnosti
Slit kabelový svazek
Vlastnosti
Odolný proti rozdrcení, Odolný proti nárazům
Průměr - vnitřní, nerozšířený
0,350" (8,89mm)
Základní číslo produktu
Průměr - vnější, nerozšířený
0,504" (12,80mm)