TQ2SA-12V
Číslo produktu DigiKey
255-1011-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TQ2SA-12V
Popis
RELAY TELECOM DPDT 500MA 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Telecom Relé DPDT (2 tvar C) Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TQ2SA-12V Modely
Kategorie
Typ cívky
Neblokující
Výrobce
Panasonic Electric Works
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Řada
Napětí přítahu
9VDC
Balení
Trubice
Napětí odpadu relé
1,2VDC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
4 ms
Způsob montáže
Montáž na povrch
Doba uvolnění
4 ms
Napětí cívky
12VDC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Forma kontaktu
DPDT (2 tvar C)
Materiál kontaktu
Stříbroniklový (AgNi), Zlato (Au)
Jmenovitý proud kontaktu
500 mA
Schvalovací agentura
cURus
Spínací napětí
125VAC, 220VDC - max.
Typ relé
Telecom
Zátěž - max. spínací výkon
250VA, 440W
Odpor cívky
1.03 kOhms
Proud cívky
11.7 mA