JW2SN-DC12V
JW2SN-DC12V
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
JW2SN-DC12V
Číslo produktu DigiKey
255-1117-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JW2SN-DC12V
Popis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé DPDT (2 tvar C) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
JW2SN-DC12V Modely
Kategorie
Provedení koncovky
PC vývod
Mfr
Stupeň utěsnění
Utěsněno - zcela
Řada
Izolace cívky
Třída E
Balení
Krabice
Napětí přítahu
8,4VDC
Stav součásti
Aktivní
Napětí odpadu relé
1,2VDC
Způsob montáže
Doba provozu
15 ms
Napětí cívky
Doba uvolnění
5 ms
Forma kontaktu
DPDT (2 tvar C)
Provozní teplota
-40°C ~ 60°C
Jmenovitý proud kontaktu
5 A
Materiál kontaktu
Slitina stříbra
Spínací napětí
250VAC, 30VDC - max.
Schvalovací agentura
CQC, CSA, UR, VDE
Zátěž - max. spínací výkon
1250VA, 150W
Typ relé
Proud cívky
44 mA
Odpor cívky
270 Ohms