EXC-28CE900U
Číslo produktu DigiKey
P12975TR-ND - Páska a cívka (TR)
P12975CT-ND - Řezaná páska (CT)
P12975DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EXC-28CE900U
Popis
CMC 160MA 4LN 90 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,5Ohm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,5Ohm
Výrobce
Panasonic Industry
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,039" Š (2,00mm x 1,00mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Počet vedení
4
Pouzdro
0804 (2010 metrický), 8 přívodů
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
160mA